FAMILJENYTTSe fler Dagens namn: Vibeke, Viveka

Kontakta NVP Tipsa NVP Om NVP Fredag
16 november 2018

Kontakta oss

Nacka Värmdö Posten

Besöksadress:
Värmdövägen 205

Mejladress redaktionen: red@nvp.se
Mejladress sportreportrar: sport@nvp.se

Postadress:
Box 735
131 24 Nacka
Tel Annons: 08-555 266 10
Tel Red: 08-555 266 20
Fax: 08-555 266 41

Redaktionen

Anders Milde
Chefredaktör

08-555 266 26
anders.milde@nvp.se

Hanna Bäckman
Bitr chefredaktör Reporter Värmdö

08-555 266 22
hanna.backman@nvp.se

Lennart Spetz
Reporter Nacka & Kultur

08-555 266 21
lennart.spetz@nvp.se

 

Gustav Grändeby
Reporter Nacka Sport

08-555 266 24
gustav.grandeby@nvp.se

Anna-Karin Blom
Reporter Nacka & webbansvarig

08-555 266 28
anna-karin.blom@nvp.se

Charlotta Westling
Reporter Värmdö

08-555 266 23
charlotta.westling@nvp.se

 

Ingemar Lundin
Tjänstledig

08-555 266 27
ingemar.lundin@nvp.se

Jenny Frejing
Fotograf

08-555 266 25
jenny.frejing@nvp.se

 
Företagsannonser

Mia Wirström
Säljledare

08-555 266 18
mia.wirstrom@nvp.se

Ewa Roséen
Annons- konsulent

08-555 266 12
ewa.roseen@nvp.se

Lena Lindh
Annons- konsulent

08-555 266 14
lena.lindh@nvp.se

 

Marina Wiking
Grafiker

08-555 266 15
marina.wiking@nvp.se

Lars Persson
Grafiker

08-555 266 16
lars.persson@nvp.se

 
Familje & Privatannonser

Maria Karlsson
Födda, Grattis, Pryl, Bil och Båt

08-555 266 36
maria.karlsson@nvp.se

 
Ledning

Patrik Staflin
VD

08-555 266 35
patrik.staflin@nvp.se